Jak rezerwować

 

1. Wybór oferty

 

Wybierz ofertę korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu, wybierając z menu tematycznego lub z banerów tematycznych.

 

Korzystając z wyszukiwarki można dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu, czyli: kraj, termin wyjazdu, ilość dni, rodzaj transportu, przedział cenowy, wyżywienie, kategorię hotelu itp.

 

Po kliknięciu „szukaj” wyświetli się lista dostępnych ofert w/g zaznaczonych kryteriów. Wybieramy ofertę, która nam najbardziej odpowiada

 

2. Rezerwacja wycieczki

 

Po dokonaniu wyboru oferty dokonaj wstępnej rezerwacji poprzez kliknięcie „rezerwuj” lub telefonicznie pod nr 44 646 87 13. Formularz zgłoszeniowy dostarcza niezbędne informacje do przygotowania umowy, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz nie obliguje jeszcze do ponoszenia kosztów.

 

3. Podpisanie umowy

 

Po weryfikacji miejsc i ceny kontaktujemy się z Państwem e-mailem lub telefonicznie i przesyłamy do Państwa gotową umowę-zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa.

 

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków uczestnictwa prosimy o odesłanie podpisanej umowy i warunków uczestnictwa e-mailem na adres biuro@juventurpiotrkow.pl  lub faxem na nr 44 646 87 13 lub 44 646 87 14

Prosimy również dokonać wpłaty za imprezę bezpośrednio w biurze:

 

 

Juventur Piotrków Trybunalski Sp. z o.o.

ul. Słowackiego 103, 97-300 Piotrków Trybunalski

 

lub na nasze konto

 

Konto: Bank Pekao S.A. I o/Piotrków Trybunalski

11 1240 3116 1111 0010 0582 2600

oraz przesłać potwierdzenie przelewu e-mailem lub faxem.

 

Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończenie procesu rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą terminów płatności co gwarantuje utrzymanie wstępnie zarezerwowanych miejsc.